שבת, 24 ביולי

|

Tel Aviv-Yafo

Jackie Loves Linda

שלושה מופעי סולו וחליפה ורודה אחת יעמדו במרכז של הערב! "החליפה" של אורי לנקינסקי ו"לינדה" של רוני בן חמו יתחברו לאירוע בימתי אחד שיעסוק בשאלות על מגדר וארכיטיפטיים נשיים בחברה. ///מופע אורח: RED סולו מאת ענבר בוכבינדר שנוצר במסגרת תכנית 1/2/3- הבמה ליוצרים חדשים של מרכז סוזן דלל

הרישום נסגר
אירועים אחרים
Jackie Loves Linda

Time & Location

24 ביולי 2021, 20:30

Tel Aviv-Yafo, Tel Giborim St 5 st, Tel Aviv-Yafo, Israel

על ההצגה

בעבודה "The Suit" חוזרת אורי לנקינסקי אל דמותה של הגברת הראשונה והפופולרית בהיסטוריה של ארצות הברית- ג'קי קנדי, ואל הסיור הטלוויזיוני האייקוני שהנחתה בבית הלבן בוולנטינס דיי של שנת 1962. לבושה חליפה ורודה וטעונה באנרגיה של ג'קי, לוקחת לנקינסקי את הקהל לסיור כוריאוגרפי בחלל התאטרון ובניחוח נשיאותי, ומציעה מבט מסקרן על תפקידים מגדריים ועל נשים בחליפות.

העבודה ״לינדה״ של רוני בן חמו היא מסע נשי אינטנסיבי ונועז, אל תוך סבך הרגשות שליוו אותה בימים הסהרוריים של הסגר הראשון. המופע בוחן את הצורך (הבלתי מתמלא) באהבה וכיצד הוא הופך אותנו לפגיעים כל כך, דרך הקאה של זיכרונות, התאהבויות, התרסקויות, מלכודות, תהפוכות ומסעות של הלב.

"RED" של ענבר בוכבינדר הוא סולו שנוצר מתוך בדידות. מתוך בחירה לחבק את הבדידות, לנסות להרגיש בנוח בתוכה ולקבל את הלבד. ענבר מגלמת תחושות של תסכול, פגיעות ונזקקות להסתרה, ביצור מתפתח הנמצא בתהליך הסתגלות. היא מחביאה ומטשטשת את עצמיותה ויוצרת דימוי גוף שונה ולא מזוהה. הגוף נע בין החזקה להרפיה, ובין אחיזה לעזיבה. במרחב הזה בין המסתור לנסתר נוצר חופש וקסם, והיצור בורא לעצמו בתנועה את קיומו החדש במרחב.

החליפה

מאת: אורי לנקינסקי // ע. במאי/ניהול הצגה: יובל גל // צילום: יאיר מיוחס

לינדה

כוריאוגרפיה וביצוע: רוני בן-חמו // עיצוב תלבושת:אור מרין

בימוי ועריכת עבודת וידאו: ארז שורצבאום // צילום עבודת וידאו: אופיר בן שמעון // אפטר אפקטס: ארז שורצבאום // עיצוב תאורה: יאיר סגל // הקלטת סאונד: שובל פיקסלר // ע.הקלטה: שי אשד // ע. הפקה: ירדן חלפי // בימוי, צילום ועריכת טיזר: יאיר מיוחס ושירז גרינבאום.

**העבודה כוללת עירום

RED

מאת ובביצוע: ענבר בוכבינדר // ניהול חזרה: נעמי פרלוב // דרמטורגיה: יעל ונציה // עיצוב תלבושות: ילתא ציון // עיצוב תאורה: יאיר סלמן // העבודה נוצרה במסגרת תוכנית 3|2|1 - הבמה ליוצרים חדשים של מרכז סוזן דלל. התוכנית הוקמה בתמיכת מועצת הפיס לתרבות ואמנות.

כרטיסים

מחיר

כמות

סך הכל

  • 20:30

    ₪80

    ₪80

    0

    ₪0

סך הכל

₪0

Share This Event